Krasnoludki

Sala Nr 22
tel. 77 455 48 40  w.22

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/pp20opole/domains/pp20.opole.pl/public_html/images/PP20_AKTUALNOSCI/krasnoludki/mikolaj

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/PP20_AKTUALNOSCI/krasnoludki/mikolaj

http://newlinkgroup.com/do-my-admission-essay-review/ 6 grudnia po śniadaniu odwiedził nas niecodzienny gość - Święty Mikołaj z prezentami. My też mieliśmy dla niego prezent-piosenkę i wierszyk. Każdy był zadowolony z otrzymanej niespodzianki. Szkoda,że Mikołaj jest raz w roku. Do zobaczenia za rok.


get link {gallery}PP20_AKTUALNOSCI/krasnoludki/mikolaj{/gallery}

Z początkiem grudnia wybraliśmy się na pobliską pocztę aby wysłać list do Świętego Mikołaja do Laponii. nie potrafimy pisać dlatego rysowaliśmy to co byśmy chcieli dostać w prezencie. Jesteśmy grzeczni dlatego czekamy na duuuuże prezenty.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/krasnoludki#sigFreeIdecdf5d1b78

W przeddzień święta Pluszowego Misia wszystkie dzieci przyniosły swojego ulubionego misia. Podczas całego dnia opiekowaliśmy się misiami była zabawa , przygotowaliśmy dla misiów poczęstunek oraz tort ze świaczkami bo to urodzinki wszystkich misiów.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/krasnoludki#sigFreeIde7e5b2dd6d

Dziś 20 listopada zawitała do nas Pani Natalka Biblioteki Publicznej Filia nr.3 w Opolu z teatrzykiem kamischibaj.Ten teatrzyk pochodzi z Japonii. Główny bohater Miś Zyzio chciał zrobić przedstawienie w prawdziwym teatrze,pomogli mu jego przyjaciele. Z wielką uwagą obejrzeliśmy teatrzyk ,,schowany w walizce'' Dziękujemy Pani Natalko.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/krasnoludki#sigFreeIdc50fe5367c

We wtorkowy ranek 14 listopada zawitali do nas Państwo Ela i Jerzy Wożniakowie z Gospodarstwa Edukacyjnego w Biadaczu oraz ich podopieczni Z Francji i Stanów Zjednoczonych. Celem dzisiejszych warsztatów był pokaz szatkowania i kiszenia kapusty, oraz urządzeń służących do krojenia kapusty. W trakcie zajęć śpiewaliśmy piosenki które zaprezentowali nam Alicja i Vincent. Warsztaty były bardzo interesujące.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/krasnoludki#sigFreeIdc71d976105

Opolskie kuratorium

oswiata

Misją Kuratorium Oświaty w Opolu jest realizowanie skutecznej i profesjonalnej polityki oświatowej państwa w województwie opolskim.

http://www.duatloseries.com/write-my-essays-for-me/ Zobacz...

800 lat

logoopole

logoopoleZapraszamy na stronę miasta Opole.

Zobacz...

Biuletyn Informacji Publicznej

logo bip

Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu

Informacje o jednostce

Zobacz...

 

.

Copyright © 2014 Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu.

follow Projekt i wykonanie

Do góry