Krasnoludki

Sala Nr 22
tel. 77 455 48 40  w.22

Bal Karnawałowy w naszym przedszkolu gościł wiele postaci z bajek ,filmów i opowiaści. Były królewny,księżniczki,była Elza i policjant, motylek,meksykanin oraz wiele innych.Wszyscy bawili się przy wesołej muzyce. Był poczęstunek przygotowany przez rodziców za który bardzo dziękujemy.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/krasnoludki#sigFreeId5b176f1789

http://zevalo.com/do-my-essay-for-money/ Przed Świętami Bożego Narodzenia piekliśmy pierniczki. W piątek rano ozdabialiśmy kolorowymi posypkami,orzechami i lukrem. Ozdobione smakołyki będziemy wspólnie z rodzinka degustować. Smacznego i Wesołych Świąt.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/krasnoludki#sigFreeIdb08f78729b

go to link Z początkiem grudnia wybraliśmy się na pobliską pocztę aby wysłać list do Świętego Mikołaja do Laponii. nie potrafimy pisać dlatego rysowaliśmy to co byśmy chcieli dostać w prezencie. Jesteśmy grzeczni dlatego czekamy na duuuuże prezenty.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/krasnoludki#sigFreeIdecdf5d1b78

W przeddzień święta Pluszowego Misia wszystkie dzieci przyniosły swojego ulubionego misia. Podczas całego dnia opiekowaliśmy się misiami była zabawa , przygotowaliśmy dla misiów poczęstunek oraz tort ze świaczkami bo to urodzinki wszystkich misiów.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/krasnoludki#sigFreeIde7e5b2dd6d

Dziś 20 listopada zawitała do nas Pani Natalka Biblioteki Publicznej Filia nr.3 w Opolu z teatrzykiem kamischibaj.Ten teatrzyk pochodzi z Japonii. Główny bohater Miś Zyzio chciał zrobić przedstawienie w prawdziwym teatrze,pomogli mu jego przyjaciele. Z wielką uwagą obejrzeliśmy teatrzyk ,,schowany w walizce'' Dziękujemy Pani Natalko.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/krasnoludki#sigFreeIdc50fe5367c

Opolskie kuratorium

oswiata

Misją Kuratorium Oświaty w Opolu jest realizowanie skutecznej i profesjonalnej polityki oświatowej państwa w województwie opolskim.

http://pghgrp.com/business-plan-for-food-product/ Zobacz...

800 lat

logoopole

logoopoleZapraszamy na stronę miasta Opole.

see url Zobacz...

Biuletyn Informacji Publicznej

logo bip

Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu

Informacje o jednostce

source site Zobacz...

 

.

Copyright © 2014 Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu.

see url Projekt i wykonanie

Do góry