Misie

Professional Writing Issues Sala Nr 15
tel. 77 455 48 40  w.15

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach wszystkich. Tak też było 12 stycznia w "Misiach", do którego licznie w ten dzień przybyli nasi najukochańszy dziadkowie. Przedszkolaki przedstawiły „Jasełka” w których pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci dla swoich babć i dziadków przygotowały oraz wręczyły już wcześniej przygotowane obrazki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/misie#sigFreeIdbf750cb579

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu taki bal odbył się 15 stycznia 2018r. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki. Podczas trwania zabawy odbyły się różne quizy i konkursy. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu. Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, marynarze, królewny, motylki, myszki, smerfy, policjanci, smok oraz batman ze spidermanem, a także  inne  postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin salę gimnastyczną w PSP Nr 20 w Opolu. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę.


source url

View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/misie#sigFreeIdf26b879d8c

Admission Paper For Sale Nursery Class W piątek 05.01.2018r. pojechaliśmy do Centrum Nauk Przyrodniczych na zajęcia z kodowania i zabaw konstrukcyjno-przestrzennych. Wszystkie zajęcia bardzo nam się podobały .


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/misie#sigFreeId0c264ca9e9

W dobrym przeżyciu Bożego Narodzenia pomaga świadome pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów i rytuałów świątecznych. Jednym z nich są Jasełka, czyli widowisko o Bożym Narodzeniu, którego treścią była historia narodzenia Pana Jezusa.
19 grudnia 2017 Misie wystąpiły przed swoimi rodzicami, były wystawiane „Jasełka”
Piękna sceneria wprowadziła wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/misie#sigFreeId344583dbd2

20 grudnia 2017 roku po raz kolejny odwiedziliśmy Panią Natalię w Bibliotece. Tym razem wysłuchaliśmy opowiadania o świętach w domu.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/misie#sigFreeId0c1c38def0

Opolskie kuratorium

oswiata

Misją Kuratorium Oświaty w Opolu jest realizowanie skutecznej i profesjonalnej polityki oświatowej państwa w województwie opolskim.

How To Write A Good Term Paper Zobacz...

800 lat

logoopole

logoopoleZapraszamy na stronę miasta Opole.

here Zobacz...

Biuletyn Informacji Publicznej

logo bip

Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu

Informacje o jednostce

Zobacz...

 

.

Copyright © 2014 Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu.

Projekt i wykonanie

Do góry