Pszczółki

Sala Nr 34
tel. 77 455 48 40  w.34

15.XII 2017r.wyjechaliśmy do Muzeum Wsi Opolskiej na lekcję edukacyjną Zanim pierwsza gwiazdka zaświeci. Dzieci poznały zwyczaje i obrzędy Świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie odbyło się wspólne kolędowanie.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/pszczolki#sigFreeId7ae35a007e

14.XII 2017r.w naszej grupie odbyło się spotkanie z twórczynią ludową panią Beatą. Pani Beata zapoznawała dzieci z tradycjami Świąt Bożego Narodzenia opowiadając i demonstrując ozdoby choinkowe wykonywane dawno temu. Pod koniec zajęć pani przeprowadziła warsztaty plastyczne na, których dzieci wg. instrukcji wykonywały bombkę choinkową z opłatka.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/pszczolki#sigFreeId33262c0f19

source site 12.XII 2017r.dzieci zaprosiły rodziców na przedstawienie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, w którym ukazały historię narodzin Pana Jezusa. Śpiewały kolędy, składały życzenia i wręczały własnoręcznie wykonane stroiki.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/pszczolki#sigFreeId20092457c4

30.XI 2017r.poznawaliśmy tradycje andrzejkowe. Każdy był ciekawy kim zostanie gdy dorośnie, czy znajdzie przyjaciela, czy pojedzie w daleką podróż.... Wielką radość sprawiło dzieciom świętowanie w tym dniu urodzin naszego kolegi Andrzeja. Było miło, wesoło i słodko.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/pszczolki#sigFreeIdb5ee99597c

14 XI 2017r. odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty kulinarne prowadzone przez Państwa E.J.Woźniaków z Gospodarstwa Edukacyjnego w Biadaczu. Tematem warsztatów był pokaz szatkowania i kiszenia kapusty. Warsztaty wzbudziły zainteresowanie dzieci. Na zakończenie zajęć otrzymaliśmy słoik kapusty. Dzieci w grupie mogą obserwować proces kiszenia kapusty (fermentacji ) i poznawać jej smak.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/pszczolki#sigFreeIdaa0ef98edd

Opolskie kuratorium

oswiata

Misją Kuratorium Oświaty w Opolu jest realizowanie skutecznej i profesjonalnej polityki oświatowej państwa w województwie opolskim.

Cheap Research Papers Zobacz...

800 lat

logoopole

logoopoleZapraszamy na stronę miasta Opole.

go site Zobacz...

Biuletyn Informacji Publicznej

logo bip

Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu

Informacje o jednostce

http://www.sharon-zarabi.com/web/help-homework-trig/ Zobacz...

 

.

Copyright © 2014 Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu.

Projekt i wykonanie

Do góry