Słoneczka

Ah, co to był za bal! Księżniczki, policjanci, pszczółki, spiderman i wiele innych bohaterów i postaci bawiło się wspólnie przy dźwiękach największych hitów. Wesołe konkursy i zabawy sprawiły, że czas bardzo szybko minął.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/sloneczka#sigFreeIdc57678d274

see url Grudzień to pracowity miesiąc. Choinki muszą być przystrojone- a więc do dzieła! Trochę cierpliwości i piękne łańcuchy gotowe. Słoneczka są w stanie ubrać drzewko świąteczne nawet rurką do napojów! A z czym jeszcze kojarzą się Święta? Jak smakują?  :)


http://pacificcrossroads.net/?buy-a-political-science-paper buy a political science paper

View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/sloneczka#sigFreeIdfca884f1be

Gdy za oknem śniegu nie widać pozostają zabawy i spacery, łapiąc niemal wiosenne promienie słoneczne. W zimowe zabawy można bawić się w przedszkolnej sali, trochę wyobraźni i można szusować z najbardziej zaśnieżonego stoku :)


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/sloneczka#sigFreeId46efc685cf

18.10.2017 r. odwiedziły nas pani Kasia z fundacji Fioletowy Pies oraz trenerka ze szkoły TOP DOG z psem Moreną.
Celem spotkania jest udział w projekcie dotyczącym edukacji dzieci na temat psich emocji oraz propagowanie adopcji psów połączone z praktyczną nauką prawidłowego zachowania się w stosunku do psa. Kolejnym etapem projektu będzie zbiórka artykułów potrzebnych zwierzętom pozostającym pod opieką fundacji, którą rozpoczniemy w grudniu.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/sloneczka#sigFreeId5e94c5ae3e

Początkiem listopada Słoneczka przypominały sobie ważne informacje na temat Polski. Pomogły w tym z pewnością, m.in. puzzle, które były trudnym zadaniem, ale  współpraca przyniosła efekt pięknej układanki. Ponadto biało- czerwone symbole zagościły na wystawie. Małe, sprytne rączki przedszkolaków przygotowały kotyliony.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/sloneczka#sigFreeId967a99748c

Opolskie kuratorium

oswiata

Misją Kuratorium Oświaty w Opolu jest realizowanie skutecznej i profesjonalnej polityki oświatowej państwa w województwie opolskim.

Zobacz...

Biuletyn Informacji Publicznej

logo bip

Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu

Informacje o jednostce

Zobacz...

 

.

Copyright © 2014 Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu.

Projekt i wykonanie

Do góry