Smerfy

go site follow site Sala Nr 23
tel. 77 455 48 40  w.23

go to link 16 XI 2017r. grupy starszaków Pszczółki i Smerfy wyjechały do Nadleśnictwa Opole Grudzice. Uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych w sali multimedialnej 4-pory roku. Poznały podstawową funkcję lasu i pracę leśniczego.


enter

View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/smerfy#sigFreeId45315c0182

http://www.jadecoastjewelry.com/thesis-regarding-education/ Nadleśnictwo Opole prowadzi w Zielonym Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej zajęcia z dziećmi i młodzieżą. 16 listopada 2017r. Grupa Smerfy oraz Pszczółki uczestniczyły w takiej lekcji dydaktycznej na temat podstawowych funkcji lasu i pracy leśnika. Na miejscu można było zauważyć bogatą bazę dydaktyczną, dzięki której dzieci wzbogaciły i usystematyzowały wiedzę na w/w temat.


http://calpoly.lambdaphiepsilon.com/get-windows-7-cheap-student/ get windows 7 cheap student

View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/smerfy#sigFreeId8d9759945b

31 X 2017r. gościliśmy w przedszkolu funkcjonariusza policji. Pogadanka dotyczyła bezpiecznego zachowania się oraz ważnych numerów telefonów. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały zakładki do książki a także książeczki ze wskazówkami prawidłowego zachowania się w różnych sytuacjach społecznych i komunikacyjnych.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/smerfy#sigFreeId6ef131c531

14 listopada 2017r. W ramach realizacji tematu Zapasy na zimę dzieci uczestniczyły w zajęciu kulinarnym- kiszenie kapusty. Celem zajęcia było rozwijanie aktywnych postaw prozdrowotnych, zapoznanie z walorami odżywczymi kapusty oraz etapami kiszenia.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/smerfy#sigFreeId9cba0213e3

Witamy w nowym roku szkolnym. Jesteśmy już starszakami! Uczy nas i opiekuje się nami Pani Agnieszka i Pani Małgosia. Podaje posiłki i dba o porządek w naszej sali Pani Krysia. Przed nami wiele wspaniałej nauki, wyjazdów, przygód i zabaw.


View the embedded image gallery online at:
http://pp20.opole.pl/grupy/smerfy#sigFreeId71c4b396a5

Opolskie kuratorium

oswiata

Misją Kuratorium Oświaty w Opolu jest realizowanie skutecznej i profesjonalnej polityki oświatowej państwa w województwie opolskim.

Homework Help Service Zobacz...

800 lat

logoopole

logoopoleZapraszamy na stronę miasta Opole.

click here Zobacz...

Biuletyn Informacji Publicznej

logo bip

Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu

Informacje o jednostce

click here Zobacz...

 

.

Copyright © 2014 Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu.

follow link Projekt i wykonanie

Do góry