W związku z budową nowej strony www Przedszkola Publicznego nr 20 w Opolu nie wszystkie aktualności będą na bieżąco udostępniane.

Prosimy uzbroić się w cierpliwość.

Szanowni Państwo, Dyrektorzy szkół, przedszkoli i placówek oświatowych,
w poczuciu troski o zdrowie dzieci i młodzieży zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych.
 
W związku z powyższym, kierujemy do Państwa Dyrektorów oraz Rodziców i Opiekunów dwa osobne listy. 
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonymi listami, a w szczególności prosimy o udostępnienie listu rodzicom i opiekunom dzieci
 
Prosimy, aby wspomniany list został odczytany rodzicom i opiekunom,  oraz przekazany na najbliższych zebraniach. 
 
Z poważaniem
Anna Zalewska                                 
Minister Edukacji Narodowej           
 
Jarosław Pinkas
Główny Inspektor Sanitarny

Załącznik

 
 
Szanowni Państwo,  
informuję, że NAU SA przedłuża do końca listopada, możliwość ubezpieczenia dzieci przez moduł internetowy www.ubezpieczenia.nau.pl. Hasło pozostaje bez zmian. Okres ubezpieczenia pozostaje bez zmian, od 1 września 2018 do 31 sierpnia 2019 roku.
Przekazujemy Państwu  informuję Wicewojewody Opolskiego, że celem wzmocnienia opieki stomatologicznej dzieci i młodzieży zostaną wdrożone bezpłatne świadczenia zdrowotne w mobilnym gabinecie stomatologicznym – DENTOBUSIE. Harmonogram postoju Dentobusa będzie dostępny na stronie www.nfz-opole.pl

Krystyna Pamuła

Szanowni Państwo,

przypominam, że wszystkie dzieci uczęszczające do Państwa placówek są już przez naszą firmę NAU SA, domyślnie objęte pełną ochroną ubezpieczeniową od 1 września . Natomiast rodzic ma czas na opłacenie składki do 15 października. Oznacza to, że nawet jeśli dziecko będzie miało nieszczęśliwy wypadek przed opłaceniem składki przez rodzica to będzie objęte pełną ochroną ubezpieczeniową.

Opolskie kuratorium

oswiata

Misją Kuratorium Oświaty w Opolu jest realizowanie skutecznej i profesjonalnej polityki oświatowej państwa w województwie opolskim.

Zobacz...

800 lat

image001

logoopoleZapraszamy na stronę miasta Opole.

Zobacz...

Biuletyn Informacji Publicznej

logo bip

Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu

Informacje o jednostce

Zobacz...

 

.

Copyright © 2014 Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu.

Projekt i wykonanie

Do góry