Misie

Sala Nr 15
tel. 77 455 48 40  w.15

20 czerwca odwiedził nas Ratownik Wodny, który opowiadał nam o zasadach bezpieczeństwa i właściwym zachowaniu się w czasie wakacji nad wodą.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/misie#sigFreeIdf62279d2d9

25 czerwca w ramach programu "Bezpieczny przedszkolak w domu i poza domem" byliśmy na zajęciach edukacyjnych w Straży Pożarnej. Zostaliśmy zapoznani z właściwym zachowaniem na drodze, w lesie i nad wodą. Przypomnieliśmy sobie zanczenie znaków ewakuacyjnych. Ćwiczyliśmy udzielanie pierwszej pomocy na fantomach oraz rozmowę telefoniczną z numerem alarmowym - informując o pożaże w przedszkolu. Oczywiście nie mogło zabraknąć momentu w którym zobaczyliśmy wóz starażacki z bliska. Było wspaniale!


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/misie#sigFreeId6acf922530

W maju odbyły się zajęcia w ramach projektu „Fascynujący Świat Nauki i Technologii” realizowanego przez Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu prowadzone przez Państwa Woźniak z AGROCHATKI. Zajęcia dotyczyły powietrza i ognia. Doświadczenia w których braliśmy udział bardzo nam się podobały.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/misie#sigFreeId76692b1da4

Praca plastyczna Mikołaja zajęła I miejsce w konkursie plastycznym pt. "Bezpieczny przedszkolak w domu, przedszkolu i na ulicy", organizowanym w Przedszkolu Publicznym nr 54 w Opolu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :-)


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/misie#sigFreeId1263eea5d1

W "Misiach" 24 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której grupa zaprezentowała swój program taneczno – wokalno - recytatorski pt. "Cztery pory roku dla mamy i taty". Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości.  Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw. Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności. Rodzicom życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji Waszego Święta!


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/misie#sigFreeId802b4df0f8

Opolskie kuratorium

oswiata

Misją Kuratorium Oświaty w Opolu jest realizowanie skutecznej i profesjonalnej polityki oświatowej państwa w województwie opolskim.

Zobacz...

800 lat

image001

logoopoleZapraszamy na stronę miasta Opole.

Zobacz...

Biuletyn Informacji Publicznej

logo bip

Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu

Informacje o jednostce

Zobacz...

 

.

Copyright © 2014 Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu.

Projekt i wykonanie

Do góry