Misie

Sala Nr 15
tel. 77 455 48 40  w.15

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/pp20opole/domains/pp20.opole.pl/public_html/images/PP20_AKTUALNOSCI/misie/olimpiada-matematyczna

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/PP20_AKTUALNOSCI/misie/olimpiada-matematyczna

10 marca 2018 roku Małgosia i Mateusz reprezentowali nasze przedszkole w III Opolskiej Olimpiadzie Matematycznej Przedszkolaków pod hasłem „Gdy przedszkolak matematykę zna – maturę na 100% zda” organizowanej przez PP nr 3 i Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Było wspaniale J Rozwiązaliśmy wiele zadań, nauczyliśmy się piosenki o matematyce oraz oglądaliśmy doświadczenia chemiczne przeprowadzane przez nauczycieli.


{gallery}PP20_AKTUALNOSCI/misie/olimpiada-matematyczna{/gallery}

27 marca byliśmy w KINIE MEDUZA na poranku filmowym połączonym z warsztatami plastycznymi. Oglądaliśmy film animowany pt. „Pim i Pom” o kotkach, następnie w grupach wykonywaliśmy pracę plastyczną.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/misie#sigFreeId65a49e6a6a

W naszym Przedszkolu odbył się konkurs na „Najwyższą Palmę Wielkanocną”. Celem konkursu było popularyzowanie oraz kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanych z Niedzielą Palmową i Wielkanocą oraz stworzenie okazji do integracji dzieci i rodziców, poprzez inspirowanie do twórczej pracy, pobudzania wyobraźni i pomysłowości nawiązującej do tradycji ludowej. Komisja wyróżniła palmę: Mikołaja i Joanny  z grupy Misiów. Wezmą one udział w konkursie organizowanym przez Urząd Miasta Opole. Serdecznie gratulujemy!!!


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/misie#sigFreeIde9e68c4b86

We wtorek 21 marca wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, przedszkolaki przyszły ubrane na zielono. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od zabaw związanych z tematyką pór roku. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/misie#sigFreeIde51d64c871

Zima to trudny okres, w którym my ludzie doskonale sobie radzimy. Czasem nawet miło jest usiąść w ciepłym domu, przy gorącej herbacie, oglądając zimowy pejzaż zza okna. Bezdomne zwierzęta niestety nie mają takiego szczęścia. Dlatego nasze Przedszkole po raz kolejny zorganizowało akcję „Pomóż bezdomnym zwierzętom przetrwać zimę” Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/misie#sigFreeId99ff09b23f

Opolskie kuratorium

oswiata

Misją Kuratorium Oświaty w Opolu jest realizowanie skutecznej i profesjonalnej polityki oświatowej państwa w województwie opolskim.

Zobacz...

800 lat

image001

logoopoleZapraszamy na stronę miasta Opole.

Zobacz...

Biuletyn Informacji Publicznej

logo bip

Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu

Informacje o jednostce

Zobacz...

 

.

Copyright © 2014 Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu.

Projekt i wykonanie

Do góry