Pszczółki

Sala Nr 34
tel. 77 455 48 40  w.34

24 kwietnia odbył się w naszym przedszkolu Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski z języka angielskiego” pt. English Poems w którym II miejsce zajęły Paulinka i Andrzej. Dzieci otrzymały dyplomy i książeczki.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/pszczolki#sigFreeIddaaae77029

18 maja odbyła się I Olimpiada Aktywnego Przedszkolaka zorganizowana przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu. Nasze przedszkole reprezentowała drużyna z grupy Pszczółki. Pokonywanie różnych torów przeszkód nie sprawiało dzieciom żadnych trudności, było wiele radości ze wspólnej zabawy. Na zakończenie wszystkie przedszkola otrzymały certyfikat, puchar i dyplom za udział w I Olimpiadzie Aktywnego Przedszkolaka a dzieci otrzymały medale i piłki. Uroczystość zaszczycił Prezydent Miasta Opola.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/pszczolki#sigFreeId2923e3c297

13 kwietnia odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie z p. leśniczym. Tematem spotkania było zajęcie edukacyjne na temat zwierząt leśnych, roślin. Bardzo szczegółowo omówiona została praca leśniczego oraz zasady zachowania się w lesie. Zajęcie bardzo zaciekawiło dzieci.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/pszczolki#sigFreeId5bedb7d3fa

Dzień Kobiet 8.03.2018r. chłopcy przygotowali dla dziewczynek i pań wiele niespodzianek. Były kwiaty, słodycze, życzenia i taniec. Fajnie jest mieć takich kolegów. Dziękujemy.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/pszczolki#sigFreeId31fbb8e45b

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych zaprosiliśmy do naszego przedszkola twórczynię ludową, która zapoznała nas z tradycją Świąt Wielkanocnych. Na zakończenie odbyły się warsztaty plastyczne. Dzieci poznały nową technikę ozdabiania jajek. Zajęcia dzieciom bardzo się podobały, każdy był dumny ze swojej pisanki.

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych najserdeczniejsze życzenia WESOŁEGO ALLELUJA oraz smacznego jajka kochanym rodzicom życzą dzieci i panie.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/pszczolki#sigFreeId3587087532

Opolskie kuratorium

oswiata

Misją Kuratorium Oświaty w Opolu jest realizowanie skutecznej i profesjonalnej polityki oświatowej państwa w województwie opolskim.

Zobacz...

800 lat

image001

logoopoleZapraszamy na stronę miasta Opole.

Zobacz...

Biuletyn Informacji Publicznej

logo bip

Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu

Informacje o jednostce

Zobacz...

 

.

Copyright © 2014 Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu.

Projekt i wykonanie

Do góry