Słoneczka

Sala Nr 24
tel. 77 455 48 40 w. 24

16 maja Słoneczka wybrały się na  Artystyczną Fiestę w Amfiteatrze w ramach 3. Ogólnopolskich Spotkań Artystycznych OPOLE ARTIS. Dzieci podziwiały występy dziecięco-młodzieżowych zespołów muzycznych i tanecznych, same także wykazały się talentem tanecznym oraz plastycznym. To wyjątkowo inspirujące wydarzenie!


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/sloneczka#sigFreeIdb89e8bd8a0

Nasza grupa dostała powołanie do wojska. Na razie było to tylko rozpoznanie terenu. Bardzo spodobały się Słoneczkom pojazdy (nie tylko wojskowe) i broń. Kto wie , może za kilka lat niektórzy z nas wrócą tam... w mundurach.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/sloneczka#sigFreeIdd48e78e8d1

20.04.2018r. w naszym przedszkolu miały miejsce niezwykłe sportowe rozgrywki - „Bieg Zajączka” organizowany w ramach Dnia Ziemi. Rozgrzewka pozwoliła dzieciom przygotować się do wymagających zadań. Na podwórku dzieci uczestniczyły w różnych konkurencjach rywalizując z przedszkolakami z innych grup. Było sportowo, wesoło i słonecznie. Wydarzenie zorganizowane zostało we współpracy ze Stowarzyszeniem Opolska Pozytywka.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/sloneczka#sigFreeId6e29ca4121

W grupie Słoneczek nie ma mowy o nudzie! Dzieci codziennie chętnie podejmują różne aktywności. Spełniają się w roli zwinnych sportowców, utalentowanych muzyków i artystów plastyków. Ćwiczymy i ćwiczymy od dużej do małej motoryki.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/sloneczka#sigFreeId3f8abaa5bb

Czy ktoś próbował zafarbować tulipany? Słoneczkom eksperyment wyszedł bajecznie! Na efekty nie trzeba było długo czekać. Kolorowe kwiaty udekorowały parapet, a dzieci mogły zauważyć którędy rośliny transportują wodę z barwnikiem aż po same płatki. Przedszkolaki sprawdziły co pływa, a co tonie, jak tworzy się para wodna oraz wykonywały ćwiczenia oddechowe tworząc wesołe wodne bąbelki. Było odkrywczo mokro:)


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/sloneczka#sigFreeIdeb3f472d42

Opolskie kuratorium

oswiata

Misją Kuratorium Oświaty w Opolu jest realizowanie skutecznej i profesjonalnej polityki oświatowej państwa w województwie opolskim.

Zobacz...

800 lat

image001

logoopoleZapraszamy na stronę miasta Opole.

Zobacz...

Biuletyn Informacji Publicznej

logo bip

Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu

Informacje o jednostce

Zobacz...

 

.

Copyright © 2014 Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu.

Projekt i wykonanie

Do góry