Smerfy

Sala Nr 23
tel. 77 455 48 40  w.23

10 marca 2018 roku Małgosia i Mateusz reprezentowali nasze przedszkole w III Opolskiej Olimpiadzie Matematycznej Przedszkolaków pod hasłem „Gdy przedszkolak matematykę zna – maturę na 100% zda” organizowanej przez PP nr 3 i Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Było wspaniale J Rozwiązaliśmy wiele zadań, nauczyliśmy się piosenki o matematyce oraz oglądaliśmy doświadczenia chemiczne przeprowadzane przez nauczycieli.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/smerfy#sigFreeId7e230cec9a

Dzień 08.05.2018 to dzień powietrza i ognia w przedszkolu. Liczne doświadczenia, pokazy i eksperymenty związane z tematem wypełniły i umiliły tego dnia dzieciom pobyt w przedszkolu.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/smerfy#sigFreeId753d6039f9

20.04.2018r. w ramach Dni Ziemi, zorganizowano we współpracy ze stowarzyszeniem "Opolska pozytywka" zawody sportowe dla dzieci "Bieg zajączka". Zebrane fundusze przekazane zostaną na wyposażenie oddziału dziecięcego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznynego w Opolu.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/smerfy#sigFreeId5e78ab09c3

W lutym 2018 zorganizowano akcję charytatywną na rzecz bezdomnych zwierząt. W ramach akcji zebrano łącznie ok. 160 kg. karmy. Serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji. Grupa "Smerfy" wykazała się szczególną aktywnością i zebrała najwięcej karmy dla bezdomnych zwierząt. Jeszcze raz dziękujemy.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/smerfy#sigFreeIde6365705ba

Co tydzień w czwartek, bądź w piątek dzieci poznają monografię danej litery. 9 lutego była to monografia litery S. Podczas takich zajęć Smerfy układają zdania z danym wyrazem, liczą zawarte w nich słowa, dzielą słowo na sylaby, dokonują analizy i syntezy głoskowej słowa układając schemat i model wyrazu z kolorowych cegiełek, klasyfikują odpowiedniki fonetyczne liter na samogłoski i spółgłoski. Na koniec zajęć dzieci uczą się na pamięć krótkiego wierszyka na poznaną literę.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/grupy/smerfy#sigFreeIdacc1423367

Opolskie kuratorium

oswiata

Misją Kuratorium Oświaty w Opolu jest realizowanie skutecznej i profesjonalnej polityki oświatowej państwa w województwie opolskim.

Zobacz...

800 lat

image001

logoopoleZapraszamy na stronę miasta Opole.

Zobacz...

Biuletyn Informacji Publicznej

logo bip

Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu

Informacje o jednostce

Zobacz...

 

.

Copyright © 2014 Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu.

Projekt i wykonanie

Do góry