×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/pp20opole/domains/pp20.opole.pl/public_html/images/PP20_AKTUALNOSCI/misie/olimpiada-matematyczna

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/PP20_AKTUALNOSCI/misie/olimpiada-matematyczna

24 kwietnia odbył się w naszym przedszkolu Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski z języka angielskiego” pt. English Poems w którym II miejsce zajęły Paulinka i Andrzej. Dzieci otrzymały dyplomy i książeczki.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/rekrutacja/91-grupy#sigFreeIddaaae77029

18 maja odbyła się I Olimpiada Aktywnego Przedszkolaka zorganizowana przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu. Nasze przedszkole reprezentowała drużyna z grupy Pszczółki. Pokonywanie różnych torów przeszkód nie sprawiało dzieciom żadnych trudności, było wiele radości ze wspólnej zabawy. Na zakończenie wszystkie przedszkola otrzymały certyfikat, puchar i dyplom za udział w I Olimpiadzie Aktywnego Przedszkolaka a dzieci otrzymały medale i piłki. Uroczystość zaszczycił Prezydent Miasta Opola.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/rekrutacja/91-grupy#sigFreeId2923e3c297

Nasza grupa dostała powołanie do wojska. Na razie było to tylko rozpoznanie terenu. Bardzo spodobały się Słoneczkom pojazdy (nie tylko wojskowe) i broń. Kto wie , może za kilka lat niektórzy z nas wrócą tam... w mundurach.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/rekrutacja/91-grupy#sigFreeIdd48e78e8d1

20 kwietnia w ramach Dnia Ziemi zorganizowaliśmy we współpracy ze Stowarzyszenie Opolska Pozytywka zawody sportowe dla dzieci Bieg Zajączka. Podczas którego zostały zebrane fundusze na wyposażenie oddziału dziecięcego w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu. Zabawy ruchowe na powietrzu sprawiły dzieciom wiele radości.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/rekrutacja/91-grupy#sigFreeIde04b486a19

13 kwietnia odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie z p. leśniczym. Tematem spotkania było zajęcie edukacyjne na temat zwierząt leśnych, roślin. Bardzo szczegółowo omówiona została praca leśniczego oraz zasady zachowania się w lesie. Zajęcie bardzo zaciekawiło dzieci.


View the embedded image gallery online at:
https://pp20.opole.pl/rekrutacja/91-grupy#sigFreeId5bedb7d3fa

Opolskie kuratorium

oswiata

Misją Kuratorium Oświaty w Opolu jest realizowanie skutecznej i profesjonalnej polityki oświatowej państwa w województwie opolskim.

Zobacz...

800 lat

image001

logoopoleZapraszamy na stronę miasta Opole.

Zobacz...

Biuletyn Informacji Publicznej

logo bip

Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu

Informacje o jednostce

Zobacz...

 

.

Copyright © 2014 Przedszkole Publiczne Nr 20 w Opolu.

Projekt i wykonanie

Do góry